4 szt 700/50024 700-50024 lampa tylna zespolona Len do koparki-ładowarki JCB 3CX 4CX

Szanowni Klienci,

Dziękuję za uwagę!

Oto kilka punktów, które musimy pokazać, zanim złożysz zamówienie:

1 .Poczta w Chinach jest tania, ale trwa to przez długi czas, nawet kilka miesięcy.Więc proszę, spróbuj użyć DHL lub Fedex, jeśli potrzebujesz natychmiastowej szczegół.

2 .w związku z tym, że wyjątkowe produkty sprzedajemy, nie jest łatwe dla niektórych ludzi potwierdzić jaka część odpowiednia.

O wysyłce

1. Jeśli jesteś w Brazylii, Argentynie , Chile, Turcji, proszę podać swój numer CNPJ / CPF / VAT, jeśli wyślesz go przez DHL/Fedex/UPS/TNT, lub możemy zmienić sposób dostawy na EMS bez powiadomienia.

2. Jeśli jesteś w Rosji , proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko .

3. przez DHL/Fedex/UPS/TNT, będzie dodatkowa opłata $45 , Jeśli twój adres jest zdalnym, zmienimy go na EMS, jeśli nie płać więcej cena zdalnego adresu. (Przesyłka lotnicza China Post, jeśli w twoim kraju nie ma EMS )

4. obiecujemy, że części są takie same, jak są one opisane, ale mamy prawo do zmiany neutralne opakowanie bez logo, który może się różnić od tego, jak wygląda na zdjęciach.Czy tam może być wysoki podatek, który trzeba zapłacić.

5. Jeśli przesyłka nie zostanie dostarczona z nieprawidłową lub brak niezbędnych informacji o wysyłce, lub nie zrobisz odprawa celna, nie będziemy ponosić żadnej odpowiedzialności.

  • Numer Modelu: 700/50024 700-50024
  • Materiał: Części wózka widłowego