Instrumenty Strunowe

Alice AW432 struny do gitary sześć strun pokryty stalową zestaw Антиржавейный światło dla gitary akustycznej nowa dostawa

Rating
zł19.00 zł11.03

Alice AW432 Guitar Six Strings Coated Steel Set Anti-rust Light for Acoustic Guitar New Arrival

Cechy:

6 sztuk w 1 opakowaniu, wykonanym z wysokiej jakości stali nierdzewnej z powłoką(1-a i 2-a struny) lub ze stopów miedzi, z powłoką(pozostałe).

Dźwięk jest bogaty i ciepły z obfitych harmonicznych.

Dźwięk jest czysty i jasny.

Dane techniczne:

Materiał: stal pokryta i pokryty rana ze stopu miedzi

Linia E (1-a): stal z powłoką 0.012"(0.30 mm)

Ciąg B (2): stal z powłoką 0.016"(0,41 mm)

Ciąg G (3): 0,024"(0,61 mm) pokryta rana ze stopu miedzi

Linia D (4): 0,032"(0,81 mm) pokryta rana ze stopu miedzi

Struna (5-a): 0,042"(1,07 mm) pokryta raną ze stopu miedzi

Linia e (6-a): 0,053"(1,35 mm) pokryta rana ze stopu miedzi

Rozmiar opakowania: 13,5 * 11,5 * 1 cm / 5.3 * 4.5 * 0.4 w

Waga w opakowaniu: 41 g / 1,4 uncji

Listę Pakietów:

1 * 6 strun

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

8. Czas Dostawy:

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Patologymt2.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Patologymt2.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: Struny Do Gitary
  • Typ: przednia
  • marka: Alicja