Akcesoria Do Wnętrz

Samochodowy sufit do przechowywania czysta Kieszonkowy ładunkowa sieć w bagażniku dach wewnętrzna torba na auto kontenera uniwersalne wielofunkcyjne akcesoria

Rating
zł123.74 zł74.25

Dane techniczne:

Szczegóły: Torba Do Przechowywania Sufitu Samochodu

Rozmiar: około 90 * 65 cm

Materiał: siatka

Kolor: czarny/ zielony wojskowy

Waga netto: około 0,35 kg

list przewozowy:

Motoryzacja Sufitem, Torba Do Przechowywania * 1

Cechy:

1,premii torba przechowywania: torba sufitu samochodu jest wykonana z wysokiej jakości materiału z poliestru, który jest miękki i odróżnia dobrą oddychalność i odporność.

2,dwuwarstwowa konstrukcja: torba do przechowywania przechowywać większe przedmioty lekkich produktów, takich jak ubrania, poduszki, koce, zabawki pluszowe, które mogą zabezpieczyć przedmioty przed upadkiem, a to oszczędza przestrzeń.

3,Bezpieczny w użyciu: torba do przechowywania jest bezpieczny w użyciu i można regulować jej długość w zależności od szerokości dachu, a torba posiada nylonowe pasy, które są trwałe i wytrzymałe, nie tak łatwo złamać.

4,Łatwy do zabudowy: torba na kompaktowy i przenośny eonu, który można łatwo podłączyć do szynach dachu, i to kosmos-oszczędności, zapewniając w ten sposób dużo przestrzeni do przechowywania.

5,szerokie zastosowanie: torba do przechowywania można także wykorzystać jako worek do przechowywania w хоботе.I bardzo nadaje się do użytku na zewnątrz.I torba do przechowywania nadaje się do każdego modelu, takiego jak van, suv i tak dalej.

  • Typ: torba do przechowywania na dachu samochodu
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)