Zestawy do haftu,zestawy do haftu rękodziełem z beżowym wzorem,11CT-płótno do malowania dekoracji wnętrz,zwierzęta pełna NCKA038

Marka: KAKA Cross stitch

Nazwa produktu: zestawy do haftu

Zastosowanie: dekoracja domu/hotelu/biura & dar

Materiał włókien: bawełna i jedwab

Druk na płótnie: sprawdzian drukowany wzór

Asortyment Haftów: Pełna

Rodzaj płótna: Monomer

O ilości wątków: z 30% dużą ilością wątków, wystarczy absolutnym.

Porady: jeden вышивальную wątek można podzielić na 6 nitek, do tego 11ct,użyj 3 jednej nici do pikowania i 2 nici do tylnego ściegu.Nie należy używać nici w owczarni, inaczej produkcji nici będzie za mało.

Zewnętrzny Cutton(prawdziwe strzelanie)

Zdrowy

Stosując oryginalny eko-bawełna w Xinjiang, Chiny,wykorzystując dwa razy опаляющую technologię,oczyszczoną od 18 procesów,aby osiągnąć wysoką wytrzymałość, dobry połysk, nie do zanikania,nie jest łatwo zgromadzić doskonałą jakość.

Jedwabna nić(prawdziwe zdjęcie)

Piękna мерсеризация

Jedwabna nić jest wykonana z bawełny metodą rysowania, oleju silikonowego, o wysokiej stabilności stereotypów i barwienia,z jedwabistym połyskiem i tekstury,jasnym kolorze, silne poczucie trójwymiarowości, gotowy obraz realistyczny.

Bardzo wysoka dokładność

Korzystając z zaawansowanych w świecie urządzeń precyzyjnych,drukowanie odbywa się bardzo dokładnie,absolutnie bez przemieszczenia,kolor jasne i łatwe do tożsamości.

Вышивальные Igły

Wytrzymałe i trwałe

Korzystanie z oryginalnych koreańskich profesjonalnych produkcji igieł,trwałych, trudno odkształcalnych przy zginaniu.Ostrze igły jest czysto,końcówki igły na siłę wprowadza palec w brzuch też nie zranić rękę,okrągła głowica chroni ręce.

Wyświetlanie Efektu Produktu

Wskazówka: powyższe zdjęcia są rzeczywistymi zdjęciami naszych produktów (CKA0001 Elk).Produkt, który otrzymasz, bo model jest inny, może być powyżej rozmiaru obrazu, kolory,liczby, itp. nie może być w pełni uzgodnione, to normalne zjawisko.

płótno i nici

TK pokazuje liczbę kwadratów w cal (2,54 cm).Im mniejsza liczba, tym większa kratka, tym większa liczba tym mniejsza kratka.

9CT odnosi się do дюйму, w tym kratki 9, z czterema wątki вышивальной linie haftu, trzy wątki вышивальной linii rowka, oplot jest bardzo prosta, nadaje się do czystego początkujących;

11CT-to cal, zawierający 11 kratek, z trzema nićmi вышивальной linie haftu, dwa wątki вышивальной linii rowka, złożoność wyplatania umiarkowane, idealny dla początkujących, zaawansowanych;

14CT-to cal, zawierający 14 kratek, z dwoma nićmi вышивальной linie haftu, z jedną nicią вышивальной linii rowka, oplot bardziej skomplikowane, nadaje się dla zaawansowanych.

Ilustracja

Ilustracja wszystkim metody haftu ściegu

Środki ostrożności

1. tkanina złożyć dwa razy, tworząc "dziesiątce" słownych fałdy, znaleźć centralny punkt przecięcia, na rysunku centralnych punktów zaznaczyć numer linii, znaleźć odpowiednią вышивальной nici igły, w centrum tkanki igły do haftu.

2. na początku i na końcu nie przestańcie igłę węzłem, odstawić na około 1 cm nici i dociśnij tylną część tkaniny.

3. jeden kwadrat jest pełna knit stitch, kolorowy blok na rysunku nie jest rzeczywisty kolor linii haftu.Proszę określić numer linii, zgodnie z numerem linii wyboru linii haftu.

4. najpierw wyszywana mniej, po wypełnieniu więcej.Dla dużej działki kolory najpierw kontur haftować na zewnątrz, a następnie wlewa się do środka.Do wzorów, które mają tylko dwa lub trzy kolory i potrzebują częstych szwy, można pracować z wieloma igłami jednocześnie.

5. należy unikać szycia z jednego obszaru do drugiego w dużej odległości od siebie.Bo linia haftu za ściereczką, zwłaszcza więcej ciemne linie, pojawią się na przedniej części płótna, więc proszę najpierw skończysz obszar, a następnie zacząć haftować innego obszaru.

6. вышивайте kierunek, aby być konsekwentnym, aby naszkicować zarys, aby uczynić pracę bardziej kolorowe, na wzór haftu kończy ostatni krok krawędzi haka.

1. Jeśli masz jakieś pytania, proszę nie wahaj się skontaktować z nami.A my odpowiemy w ciągu 24 godzin z wyjątkiem weekendów.

2. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, proszę, nie martw się.Można najpierw skontaktować się z nami.Obiecujemy, że postaramy się zrobić wszystko, aby ci pomóc.

3. Proszę zwrócić uwagę na różnicę czasu między nami.Pracujemy w Chinach.

Harmonogram naszego czasu pracy.

Ogólny problem

1.It wygląda bardzo trudno haftować, czy mogę go skończyć?

Często haftowane krzyżykiem przyjaciele powinni wiedzieć, że haftować czas, najbardziej ból głowy-to nie haft, ale większość czasu poświęca na punktowy kratkę.Jednak nasz krzyżyk Kaka - to precyzyjna drukowanie.Obraz drukowany na вышивальной tkanki, co eliminuje czas liczenia kraty.Więc to będzie dużo szybciej podczas zakończenia.

2.taki duży obraz mogę haftować długo, haftowania nićmi brakuje, jak to zrobić?

Nasz Kaka haftu wszystkie haftowane nici więcej, niż rzeczywista dawka 30%.haftowane z trzema nićmi, вышивальные nici będą większe.Ponadto, trzeba tylko pilnować budżetu produkcji nici, aby zapłacić odpowiednią opłatę, będziemy dożywotnio uzupełniać nici.

3.po otrzymaniu towaru czuję niedosyt, czy mogę wrócić?

Staramy się uzyskać towary, po tym, jak u was wystąpi jakiekolwiek niezadowolenie, to może być zwrócony, ale trzeba ponosić koszty transportu tam i z powrotem.Jeśli jest problem z jakością produktów, to koszty transportu tam i z powrotem ponosimy my.

4.Is drukowanie dokładna?Czy przesunięcie?czy łatwo jest odróżnić kolor?

Nasz druk jest wykorzystanie zaawansowanych technologii, precyzyjna drukowanie.Kolor wydruku łatwo widoczny, wysoka jasność.Aby efekt haftu był bardziej realistyczny, kolor przejść więcej, dlatego możemy wyposażone rysunkami dla ciebie, w trakcie haftowania można powoływać się na rysunki w dowolnym czasie, dokładniej.Uwaga: 5D haft krzyżem nie ma obrazu.

 • Asortyment Haftów: Pełna Haft
 • Sposób Pakowania Płótna: Składany
 • Typ: Pakiet
 • Miejsce produkcji: Zhejiang, Chiny
 • Chińska Marka: Kaka haftu krzyżykiem
 • Opakowanie Zewnętrzne: Kolorowe Pudełko
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Druk Na Płótnie: Precyzyjny drukowany wzór
 • Materiał: 100% bawełna
 • Rodzaj Wzoru: Zwierzę
 • Skorzystaj z: Obrazy
 • Nazwa produktu: zestawy do haftu krzyżykiem
 • Styl: Tradycyjny Chiński Język
 • Ramka: No
 • Rodzaj Płótna: Monomer
 • numer produktu: NCKA038
 • marka: NoEnName_Null