Dane techniczne

Cechy:

Zupełnie nowy i wysokiej jakości.Kobieta SMA z jednej strony i kontakt lutu z drugiej..Świetnie nadaje się do wszystkiego, co wykorzystuje SMA.jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z SMA.Złącze: SMA żeńskie (średnica śruby i kobieta kołek w środku).To SMA nie to samo, co RP-SMA.Jeśli nie jesteś pewien, czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami. >1000 razy trwałość krycia

Pakiet Zawiera:

Na zamówienie 10szt

Wysyłka

Wysyłka towaru:

1 Adres dostawy: wysyłamy zgodnie z adresem domyślnym, który dajesz, i proszę, upewnij się, że adres jest poprawny.Proszę zwrócić uwagę, że będzie dodatkowe koszty wysyłki, jeśli adres jest zdalnym.Wszystkie produkty, w tym bezpłatną wysyłkę, nie zawiera w sobie koszt zdalnego dostarczania.

2 faktura: Proszę potwierdzić informacji o fakturze dostawy , na przykład, ile ceny musimy napisać na fakturze dostawy, ile transportowej karty musimy napisać na fakturze, jak opisać towar, itp.

3 większość zamówień zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.Jeśli są jakieś wyjątki, będziemy informować was na bieżąco, pozostawiając wiadomość.

4 nadawca: "Darmowa wysyłka" przedmiot zostanie wysłany pocztą lotniczą porcelanowa poczta / poczta poczta wieloryba Oridinary, szczegóły można sprawdzić i śledzić online.Dostawa trwa zwykle od 35 do 60 dni.Dla towarów nie darmowa wysyłka lub jeśli masz jakieś inne wymagania co do wysyłki, prosimy o kontakt z działem dla innego wyboru, tak samo jak DHL, UPS, Fedex itp. i dodatkowe koszty powinny być po stronie kupującego.

5 kiedy otrzymasz towar, proszę, sprawdź czy nie jest uszkodzony, czy opakowanie i towar w porządku.Jeśli jest awaria spowodowana wysyłką, proszę, zrób zdjęcie jej i poproś kuriera podpisać.Pomożemy ci uzyskać odszkodowanie.

6 cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

ZWROT

Zasady zwrotu:

1.Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, jak masz towar, prosimy zwrócić go w ciągu 14 dni w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.Proszę, skontaktuj się ze mną, zanim go zwrócić.

2.wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, musisz podać nam informacje na temat zwrotu towaru (wysyłka lub numer śledzenia)

3.zwrócony opłaty wysyłki płacących klientów.Nie będziemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek cła lub podatku na import.

Opinie:

Po tym, jak otrzymasz towar, proszę dać nam swoją любезную informacje zwrotne, kiedy będziesz zadowolony.Gdy nie będziesz syty, proszę, skontaktuj się z nami, aby powrócić, a my postaramy się zrobić wszystko, aby zaspokoić ciebie.Doceniamy wasze pozytywne opinie.

Zupełnie nowy i wysokiej jakości.Doskonale nadaje się do wielu projektów związanych z N-złączem .Złącze: N żeńskie (średnica śruby i kobieta kołek w środku) dla паяного połączenia, takiego jak kabel koncentryczny RG316.Kołnierzowe podstawa z 4 całych otworami.Impedancja: 50 Ohm do 6 Ghz zupełnie nowy i wysokiej jakości.Może być stosowany do wielu projektów, takich jak Yagi, Cantenna i biquad.Złącze: prosty N-kształcie-kobiety - średnica śruby kobieta kołek.Jeśli potrzebujesz inne złącza dla RG316 lub dowolnego innego kabla, skontaktuj się z nami.Nadaje się do projektów bezprzewodowych sieci lan i Wi-Fi-routerów lub innych aplikacji rf.Lot - 1 jednostka na zamówienie impedancja: 50 Ohm do 11 Ghz każdy zestaw zawiera: 1 - korpus 1 - zagniatanie jeśli nie jesteś pewien, czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami

  • Numer Modelu: Łącznik
  • marka: Kserkses