modname=ckeditor

Zastosowanie modułu regulatora napięcia:

Ogrzewanie: różne piece grzewcze, maszyny do odlewania pod ciśnieniem, термопластичное casting, tkackie, ogrzewanie na podczerwień, system dystrybucji energii elektrycznej, system suszenia itp.

Silnik: silnik wentylatora, silnik pompy, silnik mieszacza, etc.

Oświetlenie: oświetlenie publiczne, oświetlenie przemysłowe, Oświetlenie sceny, etc.

Inne: transformatory, dławiki, электросварщики, galwanizacja itp.

Parametry produktu:

Nazwa produktu: w pełni izolowany jednofazowy moduł regulatora napięcia zmiennego (enhanced)

Dane techniczne i modele: DTY-H220D15

Sygnał sterujący: 0-5V, 0-10V, 4-20ma мультисигнал

Napięcie obciążenia: 220V

Lista modeli produktów:

Instrukcja wyboru produktu:

Jednofazowy moduł regulatora napięcia zmiennego może być wyposażony w następujący radiatorem (profil aluminiowy) + wentylator:

Powyższy wybór dla pomocy konkretne wyrażenie powinno opierać się na rzeczywistej prądu w trakcie korzystania z, aby określić typ emitera.Klienci, którzy korzystają moduł ten po raz pierwszy, należy zauważyć, że moduł ten powinien być stosowany w połączeniu z odpowiednim radiatorem, jeśli nie jest jasne, jaki rodzaj chłodnicy pasuje, proszę skonsultować się ze sprzedawcą.

Szczegółowe informacje:

1. krótki opis produktu: w pełni izolowany jednofazowy moduł regulacji napięcia zmiennego (dalej-DTY) jest zbiorem synchronicznego transformatora, systemy detekcji fazowej, schematy przesunięcia fazowego spust i wyjściowego tyrystora w jednym urządzeniu.Po zmianie wartości napięcia sterującego może być zmieniony fazowy kąt zadziałania wyjścia tyrystora, czyli zrealizowana realizacja jednofazowego regulacji napięcia zmiennego.Na różnego rodzaju wyjścia tyrystorowe urządzenia można podzielić na trzy rodzaje: zwykły typ, wzmocniony typ i jednostronny triak pół fali, typ.W zależności od napięcia znamionowego obciążenia jednofazowego prądu przemiennego można ją podzielić na 220V i 380V.Ten moduł może sterować sygnałami 0-5V, 0-10V i 4-20ma.

Pinout:

(1) do wyjściowego końca, czyli dwóch biegunów SCR wewnątrz modułu wspomagania rodzaju i typu konwencjonalnego; (2) zacisk неполярна.

(4) dla wewnętrznego synchronicznego transformatora modułu istnieją dwa rodzaje specyfikacji: 220Vac i 380Vac: specyfikacje 220Vac.

Blok pozwala na korzystanie w zakresie 160-240V ac, sieci energetycznych, dane techniczne modułu 380V ac pozwalają na wykorzystanie w zakresie 280в sieciowego.-

Na siatce 420 v ac polaryzacja brakuje.

Zacisk generuje wewnętrzne napięcie +10 v, tylko do ręcznego sterowania потенциометрами.

Zaciski są sterowane 0-5V i 0-10V odpowiednio.

Zacisk jest sterującą prądem zacisku 4-20ma.

Wewnątrz - koniec.

Pytania, które wymagają uwagi (weźmy, na przykład, 0-5V, inne sygnały sterujące i tak dalej).

(1) faza napięcia, która jest dodawana do obciążenia, musi spełniać fazie napięcia na obciążeniu.

Być niewykonalna.Częstotliwość sieci powinna wynosić 50 Hz.

(2) port sterowania powinien być pozytywny dla COM, jeśli polaryzacja przeciwstawia, terminal wyjściowy jest poza kontrolą (całkowicie otwarty lub całkowicie zamknięty).

Kiedy zacisk sterowania zmienia się od 0 do 5 v, napięcie na obciążeniu prądu zmiennego można regulować od około 10 do wartości maksymalnej (ujemna rezystancja).

Porozmawiajmy o tym.Zacisk sterowania znajduje się na 0-0,8 w lub W pobliżu tego, że jest całkowicie zamkniętym obszarem i bezpiecznie zamyka wyjście modułu.

Zacisk sterowania można regulować w zakresie od 0,8 w-4,6 w, czyli kąt przewodzenia a wynosi 175 ° wraz Ze wzrostem napięcia sterującego.

Do 0° liniowo убывая, napięcie na obciążeniu ac wzrasta od 10 v do maksimum; kon znajduje się na poziomie 4,6 w-5V po lewej stronie.

Właściwy czas to pełna otwartą przestrzeń, a napięcie na obciążeniu ac-maks.

(3) moduł DTY nie można używać do regulacji prędkości silnika.Tylko jednofazowe silniki w wentylatorach i pompach nie są wymagane.

Jednofazowy moduł regulatora napięcia można używać w wysokich przypadkach.

(4) trzy moduł sterowania jednofazowego napięcia nie mogą być wykorzystywane do regulacji trójfazowej obciążenia na napięcie trójfazowe.

(5) napięcie izolacji między słabym niniejszej części, silnej niniejszej części podstawowej i platyną modułu więcej niż 2000VAC.

(6) wartość opałowa całego modułu jest obliczana na 1,5 W Ampere zgodnie z numerem ampera prądu obciążenia.seria D-105/C-105/B-120, A-150/A-200 może być używany do chłodnicy.

  • DIY dostawy: ELEKTRYCZNY
  • marka: TailKuKe

  • Author: M E Atabey
  • Date: 2020-09-28
  • In Chelyabinsk was delivered in 2 weeks (received at the point of issue). Packed well. The quality of the performance of the product itself is excellent. The work has not yet been checked.
  • 5/5