Wysyłka

Obecnie możemy wysyłać parking na całym świecie!

Szanowni klienci, jeżeli wysyłka zostanie opóźniona z powodu działania siły wyższej i nie można dostać produkty w ciągu całego czasu, możesz też poprosić nas przedłużyć okres ochrony.Wszelkie wątpliwości dotyczące wysyłki, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami, jesteśmy szczęśliwi, aby rozwiązać ten problem dla ciebie.

1. słup Wieloryba ------to metody dostawy domyślnie dla wszystkich zamówień, zwykle wysyłamy zamówienie do kupującego pocztą Chin.

2. e-pakiet - - - - - - - - USA.Wielka brytania.Australia, Francja, Norwegia, Kanada, Izrael, Ukraina, Rosja, Arabia Saudyjska.

3. Ruston Express --- tylko do Federacji Rosyjskiej.

4. TNT, FEDEX, DHL --są opcjonalne metody wysyłki dla zamówień klientów, szybkie wysyłki i więcej przesyłek.

Zwrot I Zwrot Pieniędzy

1. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, możesz ubiegać się o zwrot lub zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni po otrzymaniu towaru.

2. Jeśli towar, który otrzymałeś nie jest zgodny z opisem lub ma jakieś problemy z jakością, proszę podać nam dowody, po naszym potwierdzeniu masz prawo mieć rozsądny zwrot lub zwrot do wymiany.

Informacje zwrotne

1. Jeśli jesteś zadowolony z zakupu i z naszych usług, serdecznie życzymy, abyście mogli dać nam doskonałą opinię, to zmusi nas zrobić znacznie lepiej w tej funkcji, jesteśmy bardzo wdzięczni za waszą pozytywną informacje zwrotne i wsparcie.

2. wszystkie towary w dobrym stanie, zanim wysłaliśmy go, jeśli był jakikolwiek defekt z towarami, kiedy go masz, to może być spowodowane tranzytem, prosimy o kontakt z nami w najbliższym czasie, dołożymy wszelkich starań, aby dać zadowalające rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

Szanowny kliencie, dziękujemy za odwiedziny, jeśli masz jakieś problemy lub pytania, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami poprzez wiadomość Patologymt2.pl, zwykle odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga: jeśli wyślesz do nas wiadomość w niedzielę lub w nasz ustawowy urlop, odpowiedź może być powolny, a my odpowiemy najszybciej, jak tylko zaczniemy pracować, jesteśmy bardzo wdzięczni za cierpliwość i współpracę.

Siedziba Biura: Guangzhou, Chiny.

Czas pracy: 9:30-6:30 pm (GMT+8) , poniedziałek-sobota.

  • Numer Modelu: 372
  • Rodzaj Tańca: Sala balowa
  • Materiał: Polyester