Naklejka skóry dla Nintendo Switch Lite

Korzystanie z wiodącej w branży technologii jasny kolorowy winyl druku.Odporność na zarysowania sprawia, że Nintendo Switch Lite wytrzymały i łatwy w użyciu.Istnieje wiele stylów do wyboru, nowych i wyjątkowych.Jest to świetny prezent dla przyjaciół i rodziny! !!

Mini 620 Retro Konsola Do Gier

Mini-8-bitowa retro konsola do gier,wbudowana w 620 klasycznych gier, która może obsługiwać gry dla dwóch graczy!Jest to konsola do gier, wspieranie AV-wyjście.Jeśli chcesz grać w klasyczne gry z przyjaciółmi i rodziną, wybierz go!Może spełnić twoje wymagania!

Bezprzewodowa Retro Hotel Rodzinny, Konsola Do Gier

Konsola do gier 4K HDMI wbudowany w 568 classic game, a ulepszona konstrukcja uchwytu sprawia, że dwa kontrolera bardziej proste.Przynieś retro-poczucie czasu.Gdy się nudzisz lub chcesz zostawić szczęśliwe dzieciństwo dla twojego dziecka, możesz wybrać ten produkt, aby grać w gry z dzieckiem i dzielić się szczęściem!

Wymiana SL SR przycisk Flex kabel do Nintendo Switch Joy-Con

Wymiana części SL SR przycisk Flex kabel do Nintendo przełącznik lewy prawy przycisk klawiatura dla NS Joy-Con kontroler

Opis :

Wysokiej jakości część zamienna do rozwiązywania zużycia lub uszkodzenia płynem wody .Kompatybilność: Nintendo Switch Joy-Con Przycisk klucz elastyczny kabel do Joy-Con kontroler w lewo lub w prawo lub 1 zestaw Wymień uszkodzone , uszkodzone, popękane i nie nadające się do użytku części Potrzebne umiejętności zawodowych i specjalnych umiejętności i techniki niezbędne do prawidłowej instalacji.

Lista pakietów

1 x lewy przycisk ramię elastyczny kabel (opcja) 1 x przycisk po prawej stronie ramienia elastyczny kabel (opcja) 1 zestaw x przycisk elastyczny kabel (opcja) niektóre prezenty

Dobra jakość i dobra obsługa

Szanowni klienci, ponieważ obecny zamówienie znajduje się na szczycie wykonania zamówienia, wszystkie logistyczne, magazyny prawie wypełnione, a czas starzenia transportu będzie wolniej, niż obiecane!Zjawisko utraty przesyłki klienta będzie bardzo poważne, wpływającym na normalny czas dostawy!Dane żaby mogą wrócić na swoją stronę jak najszybciej do swoich ulubionych produktów.Zrobiliśmy wszechstronne rozważania dotyczące transportu starzenie i bezpieczeństwa transportu różnych kanałów logistycznych.Wraz z naszym doświadczeniem w ciągu ostatnich kilku lat uważamy, że Patologymt2.pl Stand Shipping najlepiej pasuje!Sumienie poleca!

Kontroler con kabel USB para Xbox 360

100% nowy i wysokiej jakości.Nowy i ulepszony ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort i niekończącą się grę.Opracowaliśmy 2 wibracyjnych silnika dla tego kontrolera, tak, że można cieszyć się grą lepiej.Niezależna konstrukcja złącza słuchawkowe pozwala lepiej komunikować się ze swoimi partnerami do gry.Podziel się radością z gry i zmniejszać problemy życia i pracy.

2.4 G Bezprzewodowy Kontroler Do Gier

Z radością zapraszamy masowymi gier na rynku i utrzymanie gry na platformie android.Wspiera on także klasyczne gry.Kontroler nadaje się do konsoli Xbox One/PC system Win7, Win8 /Win10/Android Mobile Phone/ PS3.

 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • funkcja 6: przełącznik JoyCon Grip
 • Funkcja: Elastyczny kabel przycisku SL SR
 • funkcja 3: do akcesoriów przełącznika Nintend
 • funkcja 5: Część zamienna do przełącznika joy con
 • Numer Modelu: LYL2020618SLR
 • Funkcja 2: Kabel Flex L/R Przełącznik Nintend
 • Model Nintendo: NINTENDO SWITCH
 • Funkcja 1: lewy prawy przycisk klawiatury
 • Kompatybilny Marka/Model: Nintendo
 • Materiał: Elastyczny Kabel Taśmowy
 • Funkcja 4: Przycisk SL SR Ribon kabel do NS
 • marka: INFORMACYJNA ŻABA