Oświetlenie led

10 szt 8x8 8*8 mini Biały 1.9 mm punktowy, matryca led wyświetlacz wspólna anoda Cyfrowy rury 16-pin 20*20 mm DIY elektroniczny zestaw

Rating
zł67.64

10 szt 8x8 8*8 mini Biały 1.9 mm punktowy, matryca led wyświetlacz wspólna anoda Cyfrowy rury 16-pin 20*20 mm DIY elektroniczny zestaw dla Arduino

Charakterystyka Diody

nazwa roduct: korek Led matrycy kropki cyfrowy

Modelu produktu: wspólna anoda / katoda

Kolor produktu: biały światło

Moduł jest słuchawkę (20x20)

Rozmiar obrazu i pojęcie schematu:20*20*5.9 mm

O NAS

mamy 10-letnie doświadczenie w produkcji, która specjalizuje się w produktów led.

dip led, smd led high power led, infrared ray led i led application etc.

testowanie produktów,fabryka,certyfikacja

TEMAT POCZTOWEGO АВИАПОЧТЕ.

O bezpłatnej wysyłki towaru:

Po wybraniu wolny szczegóły wysyłki,nasz system domyślnie wysyła towar do ciebie lotniczą poczta wieloryba.

Poczta poczta wieloryba zbyt powolne drodze wysyłki,jeśli twój pilne,to pls wybierają słup HK lub pilnych drodze statku.

O czasie przyjazdu powietrznej-mail poczta:

Kiedy nie ma wpływu pogoda i wakacje.

Porcelanowa poczta lotnicza poczta:15-20workdays(Rosja/Brazylia 20-30workdays)

Air mail poczta Hongkongu:15-20workdays(Rosja/Brazylia 15-25workdays)

Air mail poczta Singapur:15-20workdays(Rosja/Brazylia 15-25workdays)

Jeśli przekroczy ten czas,proszę nie martw się i skontaktuj się z nami,chcielibyśmy pomóc skontaktować się z dyspozytorem i dać ci szybką odpowiedź.

Jeśli towar zostanie zgubiony,pomożemy ci skontaktować się z dyspozytorem i odzyskamy odszkodowanie po tym,jak otrzymamy odpowiedź od agenta.

O który monitoruje informacji: ponieważ koszt poczty elektronicznej jest niewielka,więc informacje o śledzeniu ograniczona.Mam nadzieję, że wszyscy klienci są odpuszczone.

O WYSYŁCE

Dostawa i rozładunek:

1) szczegóły zostaną wysłane na zewnątrz w 3-5ВОРКДАЙС po tym jak otrzymamy twoją płatność.W niektóre tradycyjne święta możemy wstrzymać dostarczanie.

2) upewnij się, że twój adres jest w porządku, zanim oferować jakieś towary.Trzeba być pociągnięta do odpowiedzialności za błędny adres, jeśli taki będzie.

3) proszę dokładnie sprawdzić paczkę, gdy otrzymasz go, i nie podpisuj, jeśli pakiet jest uszkodzony.Proszę, skontaktuj się z nami w ciągu 3 dni po otrzymaniu przesyłki, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy.Zdjęcia lub filmy są po prostu niezbędne, aby pokazać nam o wszystkich problemach.W przeciwnym przypadku nie będziemy ponosić za nich żadnej odpowiedzialności.

4) oferujemy rabat na połączenie dostawę.Proszę, skontaktuj się z nami w sprawie ceny, jeśli masz więcej niż jednego towaru.

5) wysyłka z monitorujący numerem zdecydowanie zaleca się, aby nie mieć żadnych potencjalnych strat.Międzynarodowa wysyłka zwykle kosztuje dużo czasu.Proszę dowiedzieć się o tym.

6) Jeśli zdarzy się tak, że chcesz zwrócić towar, prosimy o kontakt z nami, a my postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby współpracować z tobą.Klienci muszą sami odpowiadać za swoje błędy.

Inne:

1) Przed zakupem proszę upewnić się, że nie masz żadnych pytań dotyczących tego, co kupujesz.

2) prosimy o kontakt z nami, aby nie było zamieszania z twojej strony.Wszystkie e-maile i wiadomości zostaną wysłane w ciągu 24 godzin roboczych.

3) zastrzegamy sobie prawo złożyć skargę na Patologymt2.pl, czy są jakieś kłamstwo lub oszustwo.

4) spróbujemy każdy wysiłek umieścić z tobą najlepsze produkty i usługi.Bezpośredni kontakt z nami przed tym, jak ujemne sprzężenie zwrotne będzie bardzo wdzięczna, jeśli części są takie, że nie jesteś zadowolony.

Po sprzedaży usługi:

Zaufanie to wszystko~

Akceptujemy zwrot towaru z jakiegokolwiek powodu,ale Fracht spoczywa na kupującym.gdy otrzymamy towar, organizujemy ci zwrot pieniędzy na czas.

Każdy problem pls czuje się wolny, kontaktować się my zanim dasz nam swoją opinię,polubiliśmy spróbować najlepsze pomóc rozwiązać problem.

 • Dowód: ROHS
 • Dane techniczne: Stabilna jakość
 • Numer Modelu: CL-DZ788BW
 • Typ Towaru: Moduły led
 • marka: Бинфу
 • Wysokość: 5.9
 • Szerokość: 20
 • Długość: 20
 • Napięcie: 3-6

 • Author: 92francescocalabrese
 • Date: 2021-01-26
 • Очень долго, на вид индикаторы как индикаторы
 • 5/5

 • Author: Pbhm2005
 • Date: 2020-09-13
 • Everything works!
 • 5/5