Wprowadzenie produktu nazwa produktu:organiczny rutyna 98%

Nazwa łacińska: Sephora japonica L

Przechowywanie: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, unikać światła i ciepła.

Okres trwałości podczas przechowywania: 2 lata Funcion 1.rutyna jest witaminą, używanych w medycynie, zmniejszał rolę przepuszczalność i kruchość naczyń włosowatych, utrzymuje i przywraca prawidłową elastyczność naczyń włosowatych; 2.służy do kontroli udaru mózgu wysokiego ciśnienia krwi; cukrzycowej krwawienie w siatkówce również stosowany jako przeciwutleniacz żywności i pigmentu; 3.As suplement diety, stosowany w leczeniu złego krążenia, hemoroidy, żylaki lub urazów skóry; 4.zwiększa wchłanianie witaminy c, pomaga złagodzić ból, guzy i siniaki, działa antybakteryjnie, wspomaga krążenie krwi, pobudza wydzielanie żółci; 5.pomaga obniżyć poziom cholesterolu we krwi i zapobiega powstawaniu zaćmy.

O nas

PL "NATURE" -certyfikowana firma cGMP, serii ISO, Kosher ,USDA EU organic i Halal, specjalizująca się w identyfikacji, rozwoju i produkcji ekstraktów roślinnych i ich pochodnych.Posiada potężne naukowo-badawczymi możliwości i zaawansowane technologie produkcji, pl nature kontynuuje wprowadzanie innowacji z wykorzystaniem ekstraktów roślinnych, które obsługują farmaceutyczną, Нутрицевтическую i kosmetyczny przemysł.

Nasza fabryka

W PL NATURE jesteśmy dynamicznie rozwijamy się w rozwoju innowacyjnych produktów, zgodnie z warunkiem ciągłości i różnorodności ziół.Jesteśmy przekonani, że naturalne składniki specjalne i innowacyjne technologie są najlepszą podstawą do potrzeb naszych klientów.Jesteśmy w stanie i jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy największą продуктовое rozwiązanie посадочная baza i baza dzikiej kolekcji

Staramy się promować zdrowie i dobre samopoczucie za pomocą podstawowych zasad, aby poszerzyć możliwości uzdrawiania poprzez usuwanie toksyn i poprawę zasilania za pomocą naturalnych produktów zdrowotnych światowej klasy z elektrycznym składem!Nasze Podstawowe Wartości

Nigdy nie idź na kompromis w zakresie jakości

Są niezawodne edukacyjnych zasobów

Daj ludziom szansę działać

Cześć i ochrona przyrody

Poświęcone zdrowiu i dobremu samopoczuciu

Głęboko szanuj relacje

Bez zarzutu w osobistej obsłudze nasze wartości oświadczenie

W PL NATURE dbamy o ziemi i niezwykle cienkiej ekosystemie, od której zależy całe życie.Zdajemy sobie sprawę z wielu ekonomiczne i ekologiczne problemy dnia dzisiejszego i staramy się być częścią globalnego rozwiązania.

Wspieramy utrzymanie lasów tropikalnych i roślin, w miarę ich wzrostu w naturze.Staramy się znaleźć lokalne, dzikie odmiany pożywienie, aby dostarczać na rynek produkty najwyższej jakości, z pozytywnym wpływem na środowisko naturalne siedliska, gdzie rosną.Uważamy, że najlepszym sposobem, aby zarządzać ziemią-to rozwijać bezpośrednie relacje z istniejącymi odporne ciągnikami kooperatywom, które dbają o ziemi, gdzie produkty te rosną w sposób naturalny.

Wszyscy mamy swoją rolę do odegrania w tworzeniu przyszłości.Wybieramy zrobić to tak, aby to było z obopólną korzyścią dla wszystkich, wnosząc swój wkład w jasną ziemię i świetlaną przyszłość.

  • Skorzystaj z: Ciało
  • Typ: błyszczeć

  • Author: Luisantonio 123
  • Date: 2020-09-30
  • Very friendly seller who answered questions promptly and competently. Certificate of analysis with all 20 items l have ordered and all very well packed in 4 several bags plus a plastic spoon. The shipping to France was also pretty fast! l highly recommend this seller and will order from him in the future if price is competitive. And it is all organic!
  • 5/5

  • Author: Larisashemonaeva
  • Date: 2020-11-13
  • I received the package but the box crashed. the item is ok.
  • 5/5