Płatność

Nasza ochrona kupującego chroni tylko metody płatności na Patologymt2.pl jak pokazano poniżej:

Ochrona Klientów

1:Jeżeli twoja przesyłka nie dotarła w ciągu 60 dni po tym, jak został wysłany (Brazylia: 90 dni), zwrócimy ci pełną kwotę.Jeśli jesteś gotów czekać, proszę, skontaktuj się z nami, aby przedłużyć okres ochrony twojego zamówienia.

2:Jeśli jest problem z jakością naszych produktów, prosimy o kontakt z nami czas i aktywnie rozwiążemy twój problem.

Różnica w wielkości

Nasz rozmiar-chiński rozmiar, różni się od kraju, proszę, nie zapomnij, aby dokładnie sprawdzić informacje na temat wysokości, lub możesz skontaktować się z nami w każdej chwili.Proszę nie mierz części ciała w celu porównania danych.Pomiar części ciała spowoduje wiele błędów.czerwony Qi Tang, należy zmierzyć wymiar koca, który nosisz w odpowiednim ubraniu.

Proszę dać nam 5 gwiazdek pozytywne opinie po tym, jak otrzymasz produkty i lovethem, to dla nas bardzo ważne.Dziękuję.

Opinie

Przed wyjazdem neutralny lub negatywny komentarz,proszę podać nam możliwość rozwiązać twój problem.Uważamy, że wszelkie spory mogą być rozstrzygane w drodze wzajemnego porozumienia.

Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem.Dziękuję.

O Skorumpowanych Cenach

Nasz sklep nie pokrywa żadnych podatek od wartości dodanej, tempo lub podatku,gdy importowany tempo dzieje się w kraju zakupu, kupujący powinien dokonać płatności zgodnie z różnicami przepisów różnych krajów.Nasze ceny sprzedaży nie zawierają wszystkie podatki i opłaty.

Na Temat Różnic Kolorystycznych

Wszystkie zdjęcia produktów prezentowane na stronie internetowej, wykonane przez profesjonalnych фотографическими drużynami z pomocą profesjonalnego aparatu fotograficznego.Ze względu na wpływ miejsca fotografowania,środowiska i źródła światła wykonane zdjęcia odbiegają od rzeczywistego produktu kolor.Na późniejszym etapie zdjęcia są korygowane w zależności od rzeczywistych kolorów produktów,starając się przywrócić oryginalne kolory produktów.Za wyjątkiem kolorów, inne części produktów prezentowane są na pewno.

Jednak postrzeganie każdego człowieka w odniesieniu do kolorów jest różna, i istnieją różnice kolorystyczne między różnymi wyświetlaczami, problem różnicy kolorów nie może być mierzona lub został rozwiązany z pomocą stałych elementów.Dziękuję za zrozumienie.Kolory produktów są zależne od koloru otrzymanych produktów.

O Logistyce

Dla zamówień, które można z powodzeniem płacić, my dostarczymy towar w ciągu 24 godzin jak najszybciej.W oficjalne chińskie święta, czas dostawy może być zatrzymany.Jeśli robisz zakupy online w obcym kraju i nie możesz się doczekać długich logistycznego transportu, proszę, nie rób zamówień, unikając w ten sposób niepotrzebnych strat dla obu stron.Jeśli pan nalega na tym, aby dokonać zamówienia, prosimy nie podawać wniosek o zwrot pieniędzy i nie podawać skarg na własne życzenie.Prosimy, przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Logistyka może potrwać 20-39 dni, a my dobierzemy dla ciebie najbardziej odpowiednią firmę logistyczną.Jednak logistyka w każdym kraju jest inny, dlatego dokładny czas dostawy może być wydłużony z powodu nadmiernego opakowań lub innych czynników.Dlatego będziemy rozpatrywać w odpowiednim czasie nie otrzymane zamówienia i wydłużyć termin dostawy, dopóki nie dostaniesz paczkę.

Proszę, skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości!Odpowiemy w ciągu 0-12 godzin!

 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Typ Towaru: Skarpety
 • marka: ARMIA POMOCNICZA
 • Podłoga: MĄŻ
 • wysoki: Załoga
 • Grubość: STANDARD
 • Materiał: Nylon
 • Typ Skarpety: Obuwie

 • Author: Akshay Pradhane
 • Date: 2020-12-08
 • ok
 • 5/5