Jazda Na Rowerze Odzież

Pełna palec rękawiczki Rowerowe dotykowy ekran termiczny polar Rowerowe rękawiczki sportowe droga MTB oddychająca rowerowa ulał kobiety mężczyźni

Rating
zł76.92 zł46.94

Funkcja:

1.wiatroszczelna, ciepły i wodoodporny: warstwa zewnętrzna wykonana jest z elastycznej lycry, a podszewka jest z grubszego polaru.On ma dobry ветрозащитным, ciepły i wodoodporny efekt.Szczególnie nadaje się do stosowania w mroźnej zimy.

2.dotyk: z włóknem dotyka ekranu prowadzącym, może ono dotknąć ekranu palcami, lekkie do korzystania z urządzeń mobilnych.

3.wysokiej jakości rękawiczki rowerowe z pełnym palec klasy premium, zapewniające pełną ochronę dłoni, jest to najlepszy wybór dla miłośników jazdy konnej.

4.ogólne obszary zastosowania: nadaje się do jazdy na nartach, rowerze, biegania, jazdy na rowerze, uprawiania turystyki pieszej, wspinaczki, magazynowych prac i разгребания śniegu łopatą itp.

5.odpowiednia temperatura: -8 ° c lub więcej.

Specyfikacja:

Kolor:Czarny

Materiał: lycra,polar,skóra syntetyczna

Rozmiar: M,L,XL,XXL

S: szerokość dłoni 8,0-8,5 cm.

M: szerokość dłoni 8,5-9,0 cm

L: szerokość dłoni 9,0-9,5 cm

XL: szerokość dłoni 9,5-10 cm

Zawartość Opakowania:

1 Para Rękawic Rowerowych

Uwaga:

1.Wszystkie zdjęcia mają profesjonalną kolorami, ale z powodu różnego oświetlenia otoczenia i różnych ustawień urządzenia wyświetlania mogą być pewne odchylenia między obrazami, które widzisz, i samymi przedmiotami.Proszę zrozumieć.

2.dane mierzone ręcznie, mogą być pewne odchylenia, ale nie wpływa to na użytkowanie.

  • Typ: Pełna Palec
  • Sport: Jazda na rowerze
  • Typ Towaru: Rękawiczki I Rękawice
  • Cechą: Wodoodporny
  • Podłoga: Uniwersalny
  • Materiał: Syntetyczna Skóra