wyjście

BTgirl 7-Pełnego vhf Электротерапевтическая pałeczka szklana rurka maszyna do starzenia się pory skóry Acne Spot Remover Beauty Massager

Rating
zł243.38 zł141.15

Cechy: marka: BTgirl nazwa produktu: vhf licowa maszyna napięcie: 110V-240V częstotliwość: 50-60hz moc: 10w kolor:czarny okres gwarancji: jeden rok liczba sztuk:(jak pokazano)

Funkcja: ❤ łatwy w użyciu: podłącz narzędzie kosmetyczny operacji do elektrody, kliknij i obróć pokrętło, aby dostosować intensywność; obróć w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, aby zwiększyć intensywność, i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aby zmniejszyć intensywność ❤ bezpieczny i przenośny: vhf wibracje maszyny może przyspieszyć krążenie krwi i poprawić stan swojej skóry.Maszyna zawiera izolowane uchwyty oraz szklane sondy w celu zapewnienia bezpieczeństwa i łatwego przenoszenia; ❤ wiele efektów terapeutycznych: o częstotliwości radiowej, maszynę można używać do dezynfekcji, przyczynić się do przywrócenia trądziku, redukcji zmarszczek; promowanie metabolizm skóry głowy i krążenie krwi; ❤ cztery metody leczenia: możesz wybrać te metody w zależności od potrzeb skóry, włosów i ciała.Metoda pośrednia, metoda bezpośrednia, metoda pielęgnacji włosów i metoda iskry; ❤ cztery różne elektrody: można wybrać różne elektrody do leczenia problemów ze skórą.Duże grzyby nadają się do dużych obszarów twarzy, małe grzyby nadają się do małych obszarów, małe szklane głowice pasują do punktowych obszarów, a fale mogą przyspieszyć krążenie krwi w głowie.

Funkcja 4 elektrod do obróbki twarzy, jak i ciała:

1. rurka grzyba do obróbki szerokiego zakresu

2. rurka języka dla wrażliwych obszarów, takich jak cienie pod oczami

3. zgiąć rurkę do stref punktowych

4. гребенчатая rurka do stymulacji krążenia skóry głowy do wzrostu nowych włosów

Jak Działa Vhf Obróbka Skóry?

Wysokiej częstotliwości procedury mogą obejmować umieszczenie elektrody bezpośrednio na skórze (bezpośrednie wysoka częstotliwość) lub pozostawienie szczeliny między elektrodą a skórą (pośrednia wysoka częstotliwość).

Bezpośrednie wysoka częstotliwość: pomaga leczyć skórę tłustą natury.Metoda nadaje się do tłustej naturalnej skóry.

Pośrednia wysoka częstotliwość zakres: pomoc ci w leczeniu skóry natury próby i starzejącą się skórę.Idealny dla suchej, naturalnej skóry i состаренной skóry.

Uwaga:poleca przetwarzanie: pośrednia wysoka częstotliwość poleca.

Metoda iskry:nadaje się do ran, bólu i stanów zapalnych.Jest to normalne zjawisko, jeśli nie ma iskry, wychodzące, gdy rury dotyczą skóry.

Rurki będą iskrzyć na czerwono, gdy ich używasz.

Metoda pielęgnacji włosów:nadaje się do stymulacji skóry, zmniejsza zapalenie mieszków włosowych.

Efekt użycia różni się ze względu na różne konstrukcje skóry każdego człowieka.

Uwaga:

Nie ma potrzeby, aby zdjąć wszystkie metalowe ozdoby z ciała przed użyciem tego produktu, ale nie zaleca się kobietom w ciąży i osobom z rozrusznikami serca.

Można zadać następujące pytania:

Dlaczego jedni elektryczne pręty świecą się na czerwono, a pozostałe na fioletowo?Na czym polega różnica między ich funkcjami?

Ponieważ elektrody zostały wprowadzone z różnymi gazami, te, które są wstrzykiwane z argonem, świeciły fioletowym, a te, które są wstrzykiwane z neonem, świeciły na czerwono.Аргонный elektroda z fioletowym światłem jest bakteriobójcze i przeciwzapalne, doskonały do skóry wrażliwej..

Jakie są podstawowe funkcje produktu?

Podstawowe funkcje produktu jest w leczeniu trądziku i leków przeciwzapalnych.Wtórna funkcja polega na tym, aby zmniejszyć zmarszczki i wzmocnić skórę.Trzecia funkcja polega na stymulowaniu wchłanianie skóry.

Dlaczego niektóre elektrody zawierają wolframowa jest wykonana z drutu?

Podstawowa funkcja wolframowa jest zwiększenie mocy elektrody.

Jaka jest różnica między naszym produktem i innymi

1. Nie można czuć się miccurrent w końcu zęby grzebienia gdy używasz cudzego produkt należnego specjalnej strukturze korka grzebienia.W wyniku ich гребенчатая rurka nie robi nic, aby stymulować wzrost skóry głowy lub włosów.Nasz гребенчатая rurka zawiera wolfram, więc możesz czuć się silny микроток w końcu zębów grzebienia.

2. rury i formy korzyści dla szyja, kolana, ręce i innego miejsca, można ją umieścić.

3. rurka filmowego wykorzystywane do twojego całego ciała.To będzie kosztować 30 minut, jeśli używasz innego słuchawkę do masażu ciała, ale z rolki to zajmie tylko pięć minut, aby массажировать całe ciało.

4. prosta rura z najsilniejszym микротоком używana do brzucha, nogi i inne szerszym zakresie.szczególnie służy do stymulacji swoich punktów akupunktury tak samo, jak akupunktura.

Pakiet Zawiera:

 • marka: BTgirl
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)

 • Author: Muromec 777
 • Date: 2020-12-18
 • Parcel received in 18 days (Christmas period, covid and mail breakdown) so rather fast. Very well packaged, I am delighted with my purchase.
 • 5/5

 • Author: T Amusia
 • Date: 2020-10-26
 • At all 100, the goods correspond to pradovets Horo Shim
 • 5/5

 • Author: John Mctaggart
 • Date: 2020-12-26
 • The order came not damaged. It's okay.
 • 5/5