Chłopiec rower кривошипный trzon+dolny uchwyt ściągacz+rower кривошипный wyciąg+ klucz i pomocniczy klucz,rower górski, rower szosowy

Bezpieczne narzędzie do usuwania wału korbowego: rowerowa кривошипный wyciąg/ściągacz nadaje się do wszelkich 20 zębów шлицевого rodzaju dolnego wspornika i standardowych kwadratowych stożkowych кривошипных zestawów wykonanych z solidnej stalowej blachy, aby zapewnić bezpieczeństwo twoich zębów BB roweru bez daed.

Narzędzie do zdejmowania dolnego wspornika: ściągacza dolnego wspornika można użyć albo z 24-mm gniazdo, kluczem, albo z regulowanym kluczem.

Uniwersalne narzędzie do naprawy rowerów: mały przenośny, łatwy do przeniesienia, odporny na korozję, łatwy w użyciu.Nadaje się do każdego rodzaju dolnego wspornika marki, wytrzymałe i trwałe.

Cechy produktu: pasuje do większości marek rowerów, takich jak Campagnolo Shimano SRAM 7,8,9,10,11,12 szybka kaseta tylko jednokierunkowe,nie nadaje się do rowerowej turnieju jednokierunkowe, obracającego się koła zamachowego.

kolor: srebrny + czarny

Materiał: metal

Zawartość Opakowania:

1 * Кривошипный Ściągacz

1 * Narzędzie do zdejmowania dolnego wspornika

1 * klucz

1 * ściągacz obwodu koła zamachowego

1 * pomocniczy klucz

1 * Narzędzie do usuwania skrzyni piasty

Tylko powyższe treści pakietu, inne produkty nie są wliczone w cenę.

Uwaga: światła fotografowanie i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor elementu na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego.Dopuszczalny błąd podstawowy pomiaru wynosi +/- 1-3cm

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • marka: FGHGF

  • Author: Rodion Ziborov
  • Date: 2020-12-23
  • Attrezzi di buona fattura devo ancora testarli sembrano fatti bene
  • 4/5