wyjście

10 arkuszy samoprzylepne, wodoodporne, odporne na pęknięcia kablowe etykiety naklejki kabel tabliczki etykiety do drukarki Powielacz Rozmiar A4

Rating
zł26.93 zł13.47

10 arkuszy samoprzylepne, wodoodporne, odporne na pęknięcia kablowe etykiety naklejki kabel tabliczki etykiety do drukarki Powielacz Rozmiar A4

Szczegółowe informacje:

Nie tylko może być wykorzystane do drukarek, ale i może funkcjonować jako papierowych etykiet

Uporządkuj swoje różne grupy kabli z różnymi żywymi, kolorowymi etykietami, łatwo ocenia wygląd etykiet od pierwszego wejrzenia

Są wodoodporne, odporne na rozerwanie, odporne na olej, gięcia i самоклеятся

Kabel etykieta jest gładka i lśniąca, bez proszku, bezpieczny i nietoksyczny, nie загрязняющая środowiska, nadaje się do stosowania w pomieszczeniach oddziałach i innych środowiskach

Zestaw zawiera 5 różnych kolorach, po 2 arkusze z każdego koloru, 30 etykiet na arkusz, w odległości zaledwie 300 etykiet

Specyfikacja:

Rozmiar arkusza: 210 x 297 mm (8,27 x 11,69 cala

Rozmiar etykiety: 37 x 26 mm + 47 mm/ 1.46 x 1.02 cala + 1.85

Kolor: biały, czerwony, żółty, niebieski, zielony

Pakiet:

10 arkuszy x etykiet kablowych

Płatność >>> 1. akceptujemy Alipay, West Union, TT i wszystkie główne karty kredytowe poprzez bezpieczny system płatności ESCROW.

2. płatność musi być dokonana w ciągu 5 dni od zamówienia.

3. Jeśli nie możesz złożyć zamówienie natychmiast po złożeniu zamówienia, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie.

Wysyłka >>> 1. zamówienie zostanie wysłane w ciągu 4 dni roboczych po pełnej płatności.

2. wysyłamy tylko na adres potwierdzony zamówienia, proszę, upewnij się, że twój adres zamówienia zgodny z adresem dostawy.

3. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

4. Jeśli nie otrzymasz swój ładunek na czas, skontaktuj się z nami przed otwarciem sporu, sprawdzimy problem i damy ci decyzję w ciągu 24 godzin.

Gwarancją >>> 1. 6 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo używane po otrzymaniu).

2. uszkodzone części muszą być zwrócone w okresie gwarancyjnym, należy poinformować nas, co to za wada, i dać nam numer twojego zamówienia.

Zwrot i zwrot >>> 1. Jeśli towar jest uszkodzony, kupujący powinien skontaktować się z nami przed zwrotem towaru.

2. Jeśli kupujący nie chciał zwrócić towar, zrobimy pełny lub częściowy zwrot środków na podstawie szczegółowych sytuacji.

Opinie >>> staramy się ze wszystkich sił, aby dać naszym klientom szczęśliwy zakupów.Proszę, skontaktuj się z nami, aby rozwiązać każdy problem, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli dać ci rozwiązanie jak najszybciej.

  • Typ Taśmy Klejącej: Taśma Skrótu Wysyłki
  • Numer Modelu: Kablowe Etykiety