Części Zamienne Do Telefonów Komórkowych

Mega 6.3 i9200 bateria 7000mAh + czarny pokrowiec do Samsung Galaxy Mega 6.3 i9200 B700BC wysokiej jakości Rozszerzona bateria

Rating
zł85.05 zł63.81

Wysokiej jakości rozszerzona bateria 7000 mah z tylną pokrywą pokrywa dla Samsung Galaxy Mega 6.3 i9200

Biznes-akumulatory o dużej pojemności.

Podwójny IC z płytką NTC oferuje ochronę przed przeciążeniem, nadprądowe i zwarciowe, większą ochronę użycia, długi czas oczekiwania, długą rozmowę.

* Pozłacane złącze, najlepsze właściwości przewodzące, nie jest łatwo rdzewieje.

* Nowoczesny akumulator litowo-jonowy, prowadzaca drop test, test na uderzenia i akupunktura, zapewnia brak pożaru i wybuchu przy zerwaniu

* Akumulator litowo-jonowy klasy a,высокоэнергетическая bateria ochrony środowiska,trwałe oszczędność energii,długi czas oczekiwania i długi czas rozmowy

* Specjalistyczne rozszerzona tylna pokrywa idealnie pasuje do twojego telefonu.

Obsługa Klienta:

Proszę nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania.Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie twoje pytania.Na twój adres e-mail odpowiedzieć jak najszybciej.Ze względu na różnice stref czasowych, proszę, pozwól 24-48 godzin, aby uzyskać odpowiedź na pocztę.Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi w ciągu 48 godzin, proszę sprawdzić spam w swojej skrzynce pocztowej.Dziękuję!

gwarancja jakości:

Gwarancją 180 dni.Gwarantuję dostawę!

Jeśli towar nie spełnia się, kiedy go otrzymałeś, prosimy zwrócić go w ciągu 14 dni, wymieniamy na nowy lub zwrócimy ci pieniądze z powrotem.Proszę, skontaktuj się z nami, zanim go zwrócić.

Jeśli znajdziesz jakieś wady towaru w ciągu 60 dni, wyślemy ci wymianę bez dodatkowych kosztów lub zwrócimy pieniądze po otrzymaniu wadliwego towaru.

Jeśli towar jest uszkodzony przez 60 dni, wciąż możemy przyjąć, że wyślesz go do nas z powrotem.Nowy jeden zostanie wysłana do ciebie po tym jak otrzymaliśmy brakowego szczegół, ale trzeba uiścić dodatkową opłatę wysyłki.

Zasady zwrotu:

Zwrot środków następuje tylko za wadliwe produkty, o których poinformowano w ciągu 7 dni od daty otrzymania.

Zmienimy twój towar, jeśli okaże się wadliwy w ciągu 14 dni.

Boo Hyeres zażądał, aby pokryć swoje koszty wysyłki, aby zwrócić nam towar.Koszty wysyłki towaru nie podlega zwrotowi w żadnym przypadku.

Pl ease skontaktuj się z nami przez e-mail, przed zwróceniem produktu, bo niektóre rozwiązania mogą nie wymagać zwrotu towarów.Zwrócony towar musi być w nowym stanie ze wszystkimi akcesoriami.

Gwarancji nie pokrywają szkody spowodowane niewłaściwym wykorzystaniem lub zgodnością.

Proszę najpierw napisać do nas na e-mail, przed opuszczeniem negatywną opinię.Daj nam szansę, aby służyć ci.Dziękuję bardzo.

 • Status: Nowa duża pojemność
 • Napięcie: 3.8V
 • Certyfikat Jakości: ce
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Oryginał czy nie: Kompatybilny
 • Pojemność: 7000mAh
 • Odpowiedni: Galaxy Mega i9200
 • Numer Modelu: i9200
 • Pojemność baterii(mah): Powyżej 5000 mah
 • Kolor: Czarny
 • Pojemność baterii: >5001mAh
 • marka: Perfine