Opis produktu

10pc zakrywał szklany obiektyw 600nm-1100nm Czerwony podczerwieni dioda laserowa M9/P0.5 ramka

Opis produktu

Коллимирующая soczewka z powłoką do 600 Nm-1100 Nm Czerwony IR laser M9 P0.5

3 warstwy soczewki o wysokiej przepuszczalności zakrywali przyrodni śruba

Specyfikacja

Model obiektywu-redG-0910

Napad dla długości fali 600nm-1100nm

Rozmiar obiektywu 7 mm

Z powłoką tak

Rozmiar Śruby Metalowej Ramy M9 P0.5

Opakowanie obiektyw f/ metal M9 P0.5 ramka

O nas

Besram Technology Inc.skupia się na drukarce laserowej i intelektualnym produkcji i sprzedaży w ciągu prawie 10 lat i ma się znany na całym świecie marką Laserland, Besram .Nasze produkty są mile widziane przez profesjonalnych klientów z całego świata.Prosimy o kontakt z nami współpracę i informacji.

Wysyłka

Sposoby dostawy i przybliżona data dostawy

Pakiet zanurzony od kontynentalnych Chin

Tańsza Wysyłka (Często Za Darmo)

Air Mail Mała Paczka

Data dostawy: około 10-30 dni roboczych w różnych krajach

Standardowa Wysyłka

ePacket zabezpieczone EMS

Data dostawy: około 7 do 20 dni roboczych w różnych krajach

Ekspresowe wysyłki UPS, Fedex, DHL lub EMS

Zdecydujemy się na przewoźnika, bo musimy kontrolować koszty wysyłki, bo bierzemy tylko około 30 usd za wysyłki paczek, co często bywa niewystarczające.Jeśli masz specjalne wymagania, prosimy, skontaktuj się z nami, aby przypisać wybranym przez przewoźnika komunikat)

Czas dostawy: około 3-10 dni roboczych w różnych krajach.

Metoda Śledzenia

Oferujemy również śledzący pokój dla wszystkich zamówień.Ten numer będzie podany komunikatem lub e-mailem, jak tylko przesyłka zostanie wysłana.

Dla powietrza-mail lub ePacket można śledzić przesyłkę na stronie internetowej narodowego urzędu pocztowego

W celu przyspieszenia dostawy, zrób śledzenie za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika.

Warunki

Proszę przeczytać opis przedmiotu, opis techniczny lub podręcznik użytkownika przed rozpoczęciem korzystania z produktów.Jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z nami poprzez wiadomość lub e-mail.Pomożemy ci jak najszybciej.

Aby zagwarantować dostawy przesyłki, proszę, upewnij się, że twoje imię i nazwisko, adres i kod pocztowy są szczegółowo i poprawnie, a twój numer telefonu jest dostępny do komunikacji z dostawą.

Wysyłamy towar tylko z potwierdzoną adresem.Proszę, upewnij się, że twój adres dostawy zaktualizowany.Jeśli chcesz przejść na inny adres, proszę zostawić nam wiadomość bezpośrednio przed wysyłką.

O podatku i ceł

Kupujący zadba o podatku lub organ komplecie.Nie możemy zawrzeć żadnej podatek w cenę lub koszt wysyłki.

Pomożemy ci we wszelkich możliwych sprawach celnych, zgodnie z własnymi wymaganiami.

ZWROT

Zasady zwrotu

Wszystkie produkty zostały sprawdzone i zapakowane w dobrym stanie przed wysłaniem.W przypadku, gdy towar jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas o tym w ciągu 3 dni od daty otrzymania.Możemy zorganizować zastępstwo dla ciebie, jeśli sytuacja się potwierdzi.Czy możemy zwrócić ci pieniądze i pobierać opłaty za obsługę i traktowanie w wysokości 25% całkowitej ceny produktu (nie wliczając kosztów wysyłki).Kupujący pokrywa koszty wysyłki w obie strony, jeśli jakiś towar jest zwracany.

W ciągu 3 miesięcy (od dnia wysyłki), jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, spowodowane samym towarem, proszę, nie usuwaj go.Możesz zwrócić go do nas w oryginalnym opakowaniu.Naprawiamy lub wymieniamy na nową dla ciebie i jak raz płacisz dla obopólnej przesyłki.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszelkie państwa pytania w ciągu 24 godzin.Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi od nas, prosimy, sprawdź swoją skrzynkę e-mail wiadomości-śmieci lub spamu.

Jeśli jesteś zadowolony z produktu, który otrzymałeś, prosimy zostawić nam pozytywną opinię.Bo nam naprawdę potrzebna twoja pomoc i cenne szczegółowe opinie pomogą i wyślą wielu innych, aby kupić to, czego potrzebują.

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszym towarem lub usługą, prosimy postępować zgodnie z dobrą praktyką eBay, aby skontaktować się z nami, zanim wystawisz jakieś opinie.Staramy się rozwiązywać wszystkie pytania przyjazny i w sposób zadowalający.

jest zasilany przez

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • marka: лазерленд